Meniu Uždaryti

Atsakymas į klausimą – Kokios Jūsų blogiausios savybės?

Kokios Jūsų blogiausios savybės?

Kai darbo pokalbio metu Jūsų paklausia, kokios didžiausios Jūsų silpnybės, yra keletas būdų, kaip į tai atsakyti. Geriausia paminėti trūkstamus sugebėjimus, kurie nedaro didelės įtakos darbo, į kurį pretenduojate, atlikimui. Neblogai yra paminėti ir sugebėjimus, kuriuos Jūs dartobulinate. Taip silpnybes paversite stiprybėmis.

Pavyzdiniai atsakymai į klausimą „Kokios Jūsų blogiausios savybės?“

Organizuotumas ir laiko paskirstymas nebuvo mano stipriausios savybės darbe, bet aš pradėjau studijuoti ir domėtis laiko paskirstymo sistemomis. Jos man padėjo pakeisti rezultatus į gerąją pusę.

Aš visada noriu įsitikinti, kad darbas , kurį aš padariau, yra atliktas puikiai. Todėl dažnai šiek tiek užtrunku jį tikrindamas dar kartą. Šiuo metu domiuosi darbo valdymo sistemomis, kurios užtikrintų, kad darbas būtų atliktas puikiai iš pirmo karto.

Dažnai susitikimus su klientais sekančiai savaitei paskirdavau paskutinę minutę, tačiau viską permąstęs supratau, kad planavimas į ateitį yra daug geresnis būdas dirbti efektyviai.

Aš mėgdavau dirbti tik prie vieno projekto vienu metu, kol jis nebūdavo pilnai įgyvendinamas. Dabar esu išmokęs dirbti su keliais projektais vienu metu. Tai leidžia man būti efektyvesniu darbuotoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *