Meniu Uždaryti

Atsakymas į klausimą – Kodėl norite šio darbo?

Pavyzdiniai atsakymai į klausimą „Kodėl norite šio darbo?“

Kodėl norite šio darbo? Ar esate pasiruošęs atsakymą į šį klausimą, kuris dažnai užduodamas per pokalbius dėl darbo? Jeigu Jūsų atsakymas – taip, tada toliau nebeskaitykite, jeigu atsakymas – ne, gero skaitymo.

Pavyzdžiai:

Šis darbas ne tik puiki galimybė, bet ir vieta, kur mano patirtis ir sugebėjimai gali atnešti naudos Jūsų įmonei. Aš, kaip internetinio marketingo specialistas, matau daug neišnaudotų nišų ir būdų kaip padidinti mūsų…. Oi, atsiprašau, Jūsų įmonės pardavimus. Aš žinau, kad tai būtent toks darbas, į kurį kiekvieną rytą kelčiausi su didžiausiu malonumu.

Aš žinau, kad Jūsų kompanija yra jauna, ir matau, kad ji auga dideliais tempais. Jūsų interneto tinklalapyje mačiau, kad artimiausiu metu planuojate pristatyti daugiau naujų produktų. Aš norėčiau ne tik augti kartu su Jūsų kompanija, bet ir smarkiai prisidėti prie šio augimo savo darbu.

Šis darbas mane domina todėl, kad siūlo dirbti tai, kuo domėjausi ir domiuosi visą gyvenimą. Šioje darbo vietoje yra ir nedidelių, ir didelių projektų/užduočių. Tai labai gerai, todėl, kad trumpi projektai neleidžia nuobodžiauti, o įvykdžius didelį ir sunkų projektą ar darbo užduotį, visada jaučiuosi, kaip laimėjęs aukso puodą!

Aš noriu dirbti padavėju/barmenu, todėl, kad esu puikus šiame darbe. Aš laisvai bendrauju su nepažįstamais žmonėms, moku dirbti su kasos aparatu.

Kitose įmonėse darbuotojai palieka savo darbo vietas ir išvyksta dirbti į užsienį dėl geresnio duonos kąsnio. Tačiau, kiek žinau, Jūsų įmonėje yra labai maža darbuotojų kaita. Ji tokia ne tik dėl gerų atlyginimų, bet ir dėl puikių socialinių garantijų, taip pat dėl sudaromų galimybių įgyti puikios, naudingos ir įvairiapusiškos darbinės patirties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *