Meniu Uždaryti

Atsakymai į klausimą – Kodėl Jūs metėte/norite pakeisti savo esamą/buvusį darbą?

Pavyzdiniai atsakymai į klausimą „Kodėl Jūs metėte/norite pakeisti savo esamą/buvusį darbą?“

Darbo interviu metu neretai užduodamas ir klausimas „Kodėl Jūs metėte/norite pakeisti savo esamą/buvusį darbą?“ Svarbiausia atsakant į šį klausimą yra neburnoti ant savo senojo vadovo/direktoriaus. Būsimas darbdavys tikrai pagalvos, kad kai vėl ieškosite kito darbo, negražiai atsiliepsite ir apie jį.

Vieną kartą per mano vedamą interviu dėl darbo, uždaviau šį klausimą ir gavau patį blogiausią atsakymą. Norintysis gauti darbą atsakė, kad jis nekentė savo darbo, jam nemokėjo geros algos, direktorius buvo pats blogiausias. Tačiau žmogus nežinojo, kad būtent jo buvusi darbovietė tuo metu buvo mūsų didžiausia ir svarbiausia klientė.

Turbūt supratote,kad šis žmogus mūsų įmonėje darbo negavo.

Todėl pasiruoškite atsakymus į šį klausimą iš anksto.

Štai keletas tipinių atsakymų pavyzdžių į klausimą: „Kodėl Jūs metėte/norite pakeisti savo esamą/buvusį darbą?“

Pajutau, kad darbas darosi nuobodus ir monotoniškas, pradėjo trūkti iššūkių. Aš puikus darbuotojas, todėl nenorėjau, kad mano nepasitenkinimas darbu įtakotų mano atliekamų užduočių kokybę. Todėl ieškau kito darbo, kuris man teiktų pilną pasitenkinimą.

Dabartinėje mano darbovietėje jau pasiekiau viską ir nebėra kur kilti aukščiau. Todėl aš pasiruošęs eiti pirmyn ir sutikti naujus iššūkius.

Aš buvau atleistas iš darbo, nes mūsų įmonėje buvo įvykdyta restruktūrizacija ir mano pozicijos nebeliko.

Dėl šeimyninių priežasčių atvykau gyventi į Jūsų miestą. Šiame mieste nėra mano įmonės padalinio, todėl tenka ieškoti naujo darbo.

Nusprendžiau, kad darbas, kurį dirbu dabar, nėra tas, kurį norėčiau dirbti visą gyvenimą. Todėl noriu pakreipti savo karjerą kita linkme.

Aš neseniai baigiau studijas ir norėčiau įtvirtinti bei praplėsti gautas žinias, dirbdamas pagal savo specialybę, Jūsų įmonėje.

Mane domina darbas, kuriame yra daugiau atsakomybės ir iššūkių.

Savo buvusį darbą turėjau palikti dėl šeimyninių priežasčių. Bet šiuo metu viskas pasikeitė, ir aš vėl pasiruošęs dirbti pilnu tempu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *